LIPALI W SZCZECINIE- nowa płyta w Klubie Delta

LIPALI W SZCZECINIE- nowa płyta w Klubie Delta

Zespół ma swój początek rok po rozpadzie legendarnego Illusion, czyli w 2000 roku. Powstał na bazie solowego projektu Tomka “Lipy” Lipnickiego. W 2003 roku dołączyli do niego Adrian „Qlos” Kulik i Łukasz „Luk” Jeleniewski. Jako trio nagrali cztery studyjne albumy: „Pi”, „Bloo”, „Trio”, „3850”. Wybrzmiały na nich takie hity jak „Upadam”, „Popioły” czy „Jeżozwierz”.

Lipali został 13 razy nominowany do Fryderyka. Dwukrotnie przyznano mu statuetkę w kategorii “Wokalista roku”. Równie dużym sukcesem jest mianowanie kawałka “Najgroźniejsze zwierze świata” jako oficjalny utwór 21 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Już na początku kwietnia zespół pojawi się w Szczecinie w Klubie Delta. Chłopaki zaprezentują swój nowy album “Mosty, Rzeki, Ludzie”.

Album spotkał się z wieloma pozytywnymi recenzjami. Mimo że łagodniejszy od swoich poprzedników, bez przesterów oraz agresywnych riffów, nie traci na głębokiej warstwie lirycznej charakterystycznej dla Lipali. Przekonajcie się sami i 3 kwietnia odwiedźcie Klub Delta.

BILETY znajdziecie na TicketOS:

https://ticketos.pl/event/3152/lipali-szczecin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone * są wymagane.