Avi | „Mały Książę”

termin

miejsce Kosmos
al. Wojska Polskiego 8, 70-471 Szczecin

organizator Agencja AIO | Distorted Agency

kup bilet

Po wyprzedanej w całości wiosennej trasie promującej pierwszy solowy album, Avi ponownie wraca na klubowe sceny w sześciu miastach. Wszyscy Ci, którym nie udało się załapać na koncerty przed wakacjami, będą mieli szansę posłuchać na żywo materiału z „Małego Księcia” już jesienią. Avi odwiedzi: Kraków, Poznań, Łódź, Szczecin, Białystok oraz Warszawę, która ponownie będzie miejscem finałowego eventu.

W szczecińskim Kosmosie Avi zagra w sobotę 18 listopada. Bilety na całą trasę są dostępne wyłącznie na platformie Biletomat.pl.

Regulamin organizatora: https://distorted.agency/regulamin/
Wzór zgody: http://distorted.agency/zgoda-rodzica/

Osoby poniżej 16 roku życia w dniu koncertu mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej (rodzica/opiekuna prawnego) i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, ale które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w wydarzeniu.