FOKUS

termin (wydarzenie archiwalne)

miejsce Hala Odra
bulwar Maurycego Beniowskiego 5, 70-642 Szczecin

organizator Synchro City

kup bilet

Fokusa z Paktofoniki nikomu nie trzeba przedstawiać. Tym razem jednak rozkręci imprezę w swoich, innych ulubionych niż Hip-Hop, elektronicznych klimatach. Słuchacze doświadczyli tego zjawiska sięgając po jego EP AROGANT – muzycznie opisywaną przez wydawcę jako Basshouse czy EDM trap.


Można jej posłuchać tutaj:


Tego wieczoru doświadczymy połączenia różnych stylów muzycznych, których wspólnym mianownikiem jest gruba linia basowa. Na dwóch scenach Hali Odra usłyszymy m.in. wspomniany Basshouse, ale także Drum’n’bass, Liqiu czy Jungle oraz wspomniany (zagrają Rave River kolektyw oraz Zombie). Front Hali Odra wypełni Hip-Hop i AfroBeat, także fani rytmów znanych z City Hall znajdą coś dla siebie (dj SempOne).

Synchro City to nie tylko niecodzienne muzyczne doświadczenie. To także pokazy szczecińskiego rzemiosła m.in. pokaz fryzjerstwa artystycznego Rafała Tasarza. Spróbujemy także kraftowego piwa z Browaru Gryfus. Wisienką na torcie będzie performance znanego artysty graficiarza ze Szczecina – Macieja KREDY Jurkiewicza. Tej nocy stary fortepian, który wydawać by się mogło, że już do niczego się już nie przyda, zostanie zamieniony w dzieło sztuki streetartowej. Patronatem tego performance-u jest Wydział Kultura Miasta Szczecin.

Dla każdego, kto jeszcze nie był w Hali Odra informujemy – warto przyjść głodnym. Kilka food tracków zaprasza na pyszne jedzenie. Startujemy już od 20!

::: MAŁA SCENA ::: D’N’B :::
Ekipa Rave River, w składzie:
+ SpecOne
https://soundcloud.com/sp3c1
+ Patocka
+ MattF
https://soundcloud.com/matt_f_dnb
+ NullPeter
https://soundcloud.app.goo.gl/bgVNt
https://www.mixcloud.com/nullpeter/


::: FOODCOURT ::: HIP-HOP / AFROBEAT :::
SempOne
https://soundcloud.com/djsempone
https://soundcloud.com/djsempone/afrobeat-promomix