Hip-Hop Festiwal Szczecin 2022

hip hop festiwal szczecin 2022

termin (wydarzenie archiwalne)

miejsce Netto Arena
ul. W. Szafera 3/5/7, 71-245 Szczecin

organizator koncerty.szczecin.pl

???-??? ???????? ????????
?.??.???? – ????? ?????

Zapraszamy na wyjątkowy festiwal w stolicy Pomorza Zachodniego! Kolejna edycja wydarzenia w Netto Arenie to pełnowymiarowe koncerty najpopularniejszych gwiazd rapu, widowiskowa oprawa oraz starannie przygotowane dodatkowe atrakcje. Już wkrótce poznacie pierwsze szczegóły programu, a także naszych partnerów. Hip-Hop Festiwal Szczecin to jedna z największych imprez tego formatu w zachodniej Polsce! Musisz tam być!!!


Zagrają:
Pezet
Żabson & Young Igi
Guzior
Avi x Luis Villain
Kukon
Fukaj
DJ Soina


??????
Wejściówki na wydarzenie są dostępne wyłącznie na portalach Ticketos.pl oraz Bilety.fm. Ceny biletów rozpoczynają się od 99 złotych, kolejne pule są dostępne do wyznaczonego terminu lub do wyczerpania zapasów. Wyróżniamy bilety na płytę, trybunę oraz bilety VIP. Więcej informacji na naszej stronie oraz na stronach sprzedażowych u dystrybutorów.


????
Wydarzenie odbędzie się w sobotę 9 kwietnia w hali Netto Arena w Szczecinie przy ul. Władysława Szafera 3/5/7 (71-245 Szczecin). Prosimy o staranne zapoznanie się z Regulaminem oraz FAQ na stronie hiphopszczecin.pl. Informacje na temat wydarzenia będą systematycznie uzupełniane na stronie oraz publikowane w kanałach informacyjnych i promocyjnych organizatorów i partnerów.

https://hiphopszczecin.pl