MARIE

termin (wydarzenie archiwalne)

miejsce Kosmos
al. Wojska Polskiego 8, 70-471 Szczecin

organizator Bashesh

kup bilet

Z przykrością informujemy, że szczeciński koncert Marie został odwołany 
Mamy nadzieję na spotkanie z artystką prędzej niż później, ale niestety nie tym razem. Będziemy pracować nad nowym terminem i okolicznościami na rok 2023.
Środki za bilety zostaną zwrócone z automatu przez platformy Ticketos/Bilety.fm, nie musicie w związku z tym wykonywać żadnej czynności

Marie

Słodka, ale ze szczyptą pieprzu. Taką porządną.

Słodycze, słodycze, jeszcze trochę trochę słodyczy, zbłąkane niecenzuralne słówka, a jako wisienka na torcie – podteksty, wplatane w utwory z zaskakującą lekkością. Marie, jedna z najciekawszych wokalistek na polskiej scenie muzyki popularnej, stała się postacią coraz odważniej pukającą do drzwi polskiego mainstreamu. 

Puk, puk, puk.

Marie rozpoczęła działalność w roku 2020, wypuszczając pod szyldem thecutestlabel debiutancką, energiczną EP „Candybar”, a kilka miesięcy później – o wiele spokojniejszą i stonowaną EP „Cafe Mari”, z której pochodzi jeden z niekwestionowanych hitów tegorocznych wakacji – utwór „Zero Calorie Cookie”. Utwór „Zero Calorie Cookie” odbił się szerokim echem w serwisach społecznościowych, aplikacji TikTok, oraz Twitchu, jak i radiach takich jak Trójka czy ESKA. Teledysk do utworu zdobył ponad 10 000 000 odtworzeń w serwisie YouTube. 

Jej debiutancki album, “Babyhands”, ukazał się 25.02.2022.

Instagram: @mariesomarie

TikTok: @mariesomarie