Młody Dzban x Bogdano Banani Deluxe

koncert młody dzban

termin (wydarzenie archiwalne)

miejsce Klub Muzyczny ZOO
al. Papieża Jana Pawła II 3-4, 70-413 Szczecin

organizator ZOO.Szczecin

kup bilet

Spotkamy się 31 października w szczecińskim klubie ZOO na podwójnym performensie artystycznym 2 wrocławskich wykonawców:

MŁODY DZBAN Jego głos poruszył arktyczne czapy lodowe, jego wygląd rozpalił setki sexownych młodzian i wkurzył tysiące rodziców, jego muzyka porwała miliony do ucieczki i zamknięcia się na polski rap na zawsze. Młody Dzban (z języka swahili „człowiek z gigantyczną wędką”) pojawi się już niebawem w klubie ZOO, żeby zaprezentować Wam wykony swoich najpopularniejszych i wątpliwej jakości kawałków. Będzie to doświadczenie zarówno dynamiczne i przewrotne, jak i oczyszczające i intymne, gdyż cytując znanego klasyka: „Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka, chociażby ta dusza była kretyniczna”

BOGDANO BANANI DELUXE 3 nierozłącznych kumpli jak 3 nierozłączne paski na dresie. Zauroczyli swoją nietuzinkowością, brzmieniem jak 30 lat temu, pełnym luzem, ale i konkretną dawką rozkmin. Pojawili się znienacka, ale zostają na dłużej. Ich chwytliwe refreny i zabójcze klipy są kultowe już zanim zdążą się załadować na youtube.