ORGASMATRON • 4SZMERY • ALCOHOLICA [odwołany]

termin (wydarzenie archiwalne)

miejsce Kosmos
al. Wojska Polskiego 8, 70-471 Szczecin

organizator koncerty.szczecin.pl

kup bilet

za informacją od organizatora:

Drodzy Przyjaciele! Życie pisze niestety różne scenariusze.. W związku z tym jesteśmy zmuszeni zmienić datę naszego wspólnego koncertu (AlcoholicA, Orgasmatron, 4Szmery) w Szczecinie… O nowej dacie poinformujemy niebawem. Bilety zachowują ważność lub można dokonać ich zwrotu za pośrednictwem bileterii. Pozdrawiamy i do zobaczenia pod sceną!

Zapraszamy Was na wyjątkowy koncert na którym wystąpią trzy najlepsze polskie tribute bandy hołdujące twórczości takich gigantów jak: ??/??, ????????? czy ?????????!


Bilety:
I pula – 80 zł
II pula – 90 zł
Bramka 100 zł

Plan wieczoru:
18.30 – bramka
19.00 – …
20.30 – …
21.45 – …

Kosmos,
Al. Wojska Polskiego 8
Szczecin


??????? – polski zespół rockowy, specjalizujący się w wykonywaniu kompozycji legendarnego AC/DC. Na początku swojej działalności grupa tworzyła własne kompozycje z silnymi wpływami AC/DC, by z czasem pozostać wiernym „odtwórcą” utworów z dyskografii swoich idoli. W przeciwieństwie do większości zespołów tego typu, „4 szmery” celowo zrezygnowały z „przebierania” się za muzyków AC/DC. opierając swoja jakość na brzmieniu i charyzmatycznym wokaliście, który umiejętnie łączył w swoim śpiewaniu walory „Bona” Scotta z krzykliwym wokalem Briana Johnsona. Przez prawie 20 lat swojej działalności, zespół zagrał ponad 1000 koncertów, by w roku 2019 „zadebiutować” bardzo dobrze przyjętym albumem „Roll”

??????????? to muzyczny kolektyw, hołdujący twórczości m.in. Lemmiego Kilmistera i Motörhead złożony ze znakomitości polskiej sceny rockowo-metalowej. Na chwilę obecną zespół tworzą muzycy Acid Drinkers (Titus), Gomor, Flapjack (Maciej Jahnz), Turbo (Wojciech Hoffman) i Ceti (Piotr Szpalik).
ORGASMATRON to koncertowy Tribute band, który powstał na okoliczność uczczenia 5 rocznicy śmierci nieodżałowanego Lemmiego lidera Motorhead.
Sami o sobie:
Zebraliśmy się w tak zacnym gronie,, żeby pokłonić się gigantowi. Aby oddać hołd facetowi który z gatunku muzycznego, którym jest rock‘n’roll, zrobił sobie sposób na życie.
Zrobił to uczciwie szczerze i konsekwentnie. W normalnych warunkach ludzie potrafią uczcić swoich bohaterów minutą ciszy…, ale nie my i nie dzisiaj… i nie minutą ale kolejnymi godzinami Cholernego Łomotu!!!
ORGASMATRON (Titus, Wojciech Hoffman, Maciej Jahnz i Piotr Szpalik)

Zespół ?????????? powstał w 2004 roku z myślą o graniu muzyki zespołu Metallica. Nazwa zespołu została wybrana nie przypadkowo – przydomek ten zyskała Metallica w pierwszych latach swojej działalności.
W 2017 roku ukazała się pierwsza autorska płyta zespołu – Sub Zero