PROXL3M

termin (wydarzenie archiwalne)

miejsce Netto Arena
ul. W. Szafera 3/5/7, 71-245 Szczecin

organizator koncerty.szczecin.pl | Revolume

kup bilet

„PROXL3M TOUR to trasa promująca nasz nowy krążek, w trakcie której świętujemy z Wami także X-lecie działalności. Szykujcie się na całkowicie nowe show i konkretny melanż.”

Bramki: 18:00
Koncert: 20:00

Start sprzedaży biletów: 02.01.2024 (wtorek) o g. 12:00 na platformie Biletomat.pl.


Dziesięć lat to w hip hopie cała wieczność, podczas której powstawały i upadały całe rapowe imperia. Od czasu debiutu w 2013 roku, PRO8L3M konsekwentnie jednak utrzymuje się w czołówce polskiej sceny. Platynowe płyty, debiuty na jedynce listy OLIS, wyprzedane największe sale koncertowe w Polsce – zespół jest zjawiskiem, obok którego nie da się przejść obojętnie.

PRO8L3M obchodzi w 2023 roku dziesięciolecie, celebrując nowym albumem „PROXL3M”, który pokrył się złotem w zaledwie 24 godziny. Nowy materiał to fascynująca opowieść, która pokazuje w sposób godny antycznej tragedii losy bohatera uwikłanego w kryminalny proceder. Dzięki zarysowaniu szerokiego kontekstu społecznego i mnogości followupów do poprzednich nagrań, to najpełniejsza realizacja konceptów obecnych również na innych płytach duetu.


Osoby niepełnoletnie poniżej 16. roku życia mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem przebywania w towarzystwie osoby dorosłej, upoważnionej do sprawowania opieki w dniu wydarzenia.
Osoby niepełnoletnie powyżej 16. roku życia powinny posiadać pisemną zgodę opiekunów prawnych na udział w wydarzeniu.