RAP STACJA FESTIWAL 2022

termin (wydarzenie archiwalne)

miejsce SCKiW w Sławie

organizator Music Station

kup bilet

RAP STACJA FESTIWAL 7-9 lipca 2022 SŁAWA


Przed nami szósta edycja festiwalu kultury hip – hop w jej pełnym wymiarze.
Po mega udanej V edycji jesteśmy pewni że robimy coś wyjątkowego, Festiwal, który będzie najlepszą imprezą w Polsce! Kto był na poprzedniej edycji wie, że Rap Stacja to „konkretny” festiwal ze wspaniałymi ludźmi i super atmosferą. Konkretny – bo interesują nas tylko najważniejsi rapowi wykonawcy w pełnowymiarowych koncertach. Do tego Freestyle, graffiti, breakdance, wake, rolki, deski, rowery, itp.


Żadnych pierdół – to tylko trzy dni więc szkoda czasu!
Sława sprawdziła się idealnie i teraz gdy wiemy już wszystko o miejscówce, wyciągając wszystkie wnioski, wykręcimy 150% możliwości ośrodka.


Tak jak ostatnio na plażach staną dwie duże sceny Main Stage i Old Scholl na których wystąpią najwięksi artyści gatunku + mniejsze sceny i strefy o których dowiecie się później.


Nad składem 2022 od dawna pracujemy i już teraz możemy zdradzić, że będzie jeszcze mocniejszy niż w 2021! Artystów standardowo zaczniemy ogłaszać w grudniu więc musicie się jeszcze uzbroić w cierpliwość.

Przyjedźcie wcześniej!


Oficjalnie ruszamy w środę 6 lipca beforem przy kontenerze Red Bulla ale już od wtorku planujemy imprezy w miejscowych klubach! Gotowy ośrodek, czynny cały sezon, sprawia, że możecie przyjechać wcześniej i w spokoju oczekiwać głównych koncertów.
Trzy dni bez snu – taki mamy plan na okres festiwalu!


Gdy bladym rankiem, pokoncertowe imprezy, będą dobiegały końca już ruszać będzie hip-hop plaża, na której przy największych rapowych hitach, będziemy zażywać słonecznych i wodnych kąpieli. Będzie czas na kajaki, rowery, piłkę i zimne piwko na łonie natury. Cały czas pracujemy nad tym, by nie było chwili nudy, więc przed wami jeszcze sporo niespodzianek. Dobrze wiemy, że najważniejsze są koncerty, dlatego od czwartku do niedzielnego świtu będziecie mogli poskakać przy koncertach całej czołówki polskiego hip hopu.
Nie chcemy wszystkiego zdradzać ale jesteśmy pewni – nie zawiedziecie się!

POLE NAMIOTOWE
Na stronie https://camping.ticketos.pl ruszyła rezerwacja miejsc na polu namiotowym SCKiW Sława 

Zachęcamy, by przed zakupem zarejestrować się na portalu https://ticketos.pl Dzięki temu będziecie mogli potem zarządzać swoją rezerwacją, np. zmieniać dane osób do zameldowanych w ramach Waszego zamówienia.


Prosimy o uważne przeczytanie opisu sprzedaży i rozważny wybór wariantu pobytu – liczby osób oraz dni. Oczywiście zachęcamy do przyjazdu do magicznej Sławy już we wtorek

Należy także zapoznać się z ogólnym regulaminem pobytu na terenie SCKiW Sława.

Więcej info na stronie NOCLEGI / TRANSPORT / ZNAJOMI https://www.facebook.com/events/626854945254754/?active_tab=discussion

WEJŚCIÓWKI:
Rezygnujemy z karnetów VIP więc dostępne będą wyłącznie zwykłe 3 dniowe karnety na platformie ticketos.pl
I pula (TYLKO 3000 SZTUK!) w cenie 250 zł. – WYPRZEDANE!
II pula 299 zł – WYPRZEDANE
III pula 349 zł – WYPRZEDANE
IV pula 370 zł dostępna do 31 maja lub do wyczerpania puli
https://ticketos.pl/event/4040


Po wyprzedaniu puli uruchomimy kolejną, droższą pulę…Jeżeli nie będzie wcześniejszego sold out to podobnie jak w poprzednich latach od 1 czerwca będą dostępne karnety dwudniowe i bilety jednodniowe


UWAGA!
W przypadku wyczerpania karnetów 3 dniowych wejściówki te nie będą dostępne. JUŻ TERAZ REZERWUJCIE CZAS NA DRUGI WEEKEND LIPCA!


Ponad 40 gwiazd w trzy dni, jezioro, słońce, plaża i przede wszystkim WY – najwspanialsza publiczność na świecie! Wszystko to składa się na niesamowity klimat rapowego święta.
Zapraszajcie znajomych i zapisujcie się na wydarzeniu – będzie sztos!

PODSTAWOWE INFORMACJE:
Data: 07-09 lipca 2022
Miejsce: Sława ośrodek SCKiW

Line up

MAIN STAGE:
………….., PEZET, BEDOES, SZPAKU, PALUCH, ŻABSON, GUZIOR, WHITE 2115 KIZO, MALIK MONTANA, KINNY ZIMMER, RETO, YOUNG LEOSIA, BIAŁAS, SŁOŃ, OKI, AVI X LOUIS VILLAIN, SARIUS, KABE, YOUNG MULTI, GIBBS, CHIVAS, MISZEL, WARGA, KOSA DUO FACE,

Asfalt Showcase: DZEJ, LUCK7 i MEI BEE

OLD SCHOOL STAGE:
SOKÓŁ, MOLESTA EWENEMENT, WZGÓRZE YA-PA-3, KALIBER 44, PEJA, O.S.T.R., HEMP GRU, JWP, WSRH, BISZ B.O.K, TEDE, GUBY MIELZKY, SIGMA

RED BULL CONTAINER:
DJ DECKS, DJ 600V, MARKOWY, LIQUID, TAJT, SKIPLESS, FISHFINGER, ANTONE i cała masa gości

RAP PLAŻA:
GRUBSON DJ SET, MŁODY KLAKSON, 33SZCZEPAN,
INTERNAZIOMALE: MATTZ FRESH, GOOD.WIFI, KRZYSZTOF POLAK
KRĘCI MNIE WINYL: DJ SOINA, DOLUN + goście


Przy zakupie wejściówki i wstępie na festiwal nie ma ograniczeń wiekowych, jednak osoby poniżej 16. roku życia muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej. Osoby niepełnoletnie mają absolutny zakaz kupowania i spożywania alkoholu na terenie festiwalu, pod rygorem natychmiastowego usunięcia z imprezy.


Uwaga! Zakup biletów poza punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na festiwal.

Po nowym roku uruchomimy stronę na której znajdziecie info o noclegach i transporcie… Więcej info wkrótce…