[ODWOŁANY] STACH BUKOWSKI • THE SMALL TOWN KIDS

termin (wydarzenie archiwalne)

miejsce Kosmos
al. Wojska Polskiego 8, 70-471 Szczecin

organizator FONOBO

kup bilet

Z przyczyn logistycznych koncert został odwołany. Bilety można zwrócić w punktach sprzedaży.

STACH BUKOWSKI RUSZA W TRASĘ!

Grupę tworzy Stach, który doskonale łączy rolę wokalisty i perkusisty, Agnieszka – świetna basistka oraz Robert – wirtuoz gitary. Grają muzykę z rockandrollowym polotem i mają ucho do chwytliwych melodii. Na scenie dają prawdziwego ognia, a ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą, o czym będziecie mogli przekonać się już niebawem!

Podczas występu zespół zaprezentuje materiał, który znalazł się na ich ostatnio wydanej EPce „Chwila”. Oczywiście nie zabraknie również starszych kawałków, które podbiły radiowe listy przebojów oraz serwisy streamingowe.
Zapraszamy!

the small town kids tworzą Filip Wojtal i Michał Świder – pochodzący z Polic młodzi artyści, których muzyczna współpraca rozpoczęła się od garażowego bandu coverowego i występów na szkolnych apelach oraz pokazach talentów. Na szczęście, ich licealna zajawka przerodziła się w nietuzinkowy projekt muzyczny, który cały czas zaskakuje swoją świeżością i odważnym podejściem do muzyki. Filip i Michał nie zamykają się w ramach jednego stylu. Czerpią z różnych gatunków i tworzą nieoczywiste zestawienia, które zostają w głowie na długo. Swoją debiutancką płytę – “Miasta Duże i Małe”, wydali jesienią 2020 roku. Teraz pracują nad swoim kolejnym wydawnictwem, które tym razem ukaże się pod szyldem FONOBO Label.

https://www.instagram.com/thesmalltownkids/
https://www.facebook.com/thestk