The Analogs + Koniec Świata

termin

miejsce Słowianin

organizator Oldschool Records

kup bilet

Już 25 listopada do DK Słowianin powrócą z koncertem The Analogs i Koniec Świata. Będzie to jeden z pierwszych koncertów po remoncie obiektu.

Koniec Świata to zespół którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Porusza się w klimatach alternatywnego rocka, folkowego ska-punka i indie electronic. Zespół ma na koncie kilka albumów oraz niezliczoną ilość występów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

The Analogs powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych zespołów polskiej sceny punk rockowej. Ich piosenki takie jak „Pieśń Aniołów”, „Era Techno”, „Dzieciaki Atakujące Policję” zna każdy kto interesuje się mocnym, gitarowym graniem. Na swoim koncie mają kilka płyt oraz niezliczoną ilość koncertów w Polsce oraz całej Europie. W 2020 roku świętowali 25 lecie swojej działalności. Na początku 2021 roku ukazał się ich najnowszy album zatytułowany „CHWDP”. Koncert który zagrają będzie się składał z najbardziej znanych i lubianych przez publiczność utworów jakie posiadają w swoim dorobku oraz piosenek z najnowszej płyty.

Support: Offensywa

Start koncertu godz.: 19.00

Bilety w przedsprzedaży w cenie 75 PLN
Cena biletu przy wejściu w dniu koncertu 85 PLN