Vader x Dopelord x Mentor

vader_plakat_szczecin

termin (wydarzenie archiwalne)

miejsce Kosmos
al. Wojska Polskiego 8, 70-471 Szczecin

organizator Knock Out Productions | Left Hand Sounds

kup bilet

Left Hand Sounds, Knock Out Productions oraz Massive Music zapraszają na serię koncertów prawdziwej legendy polskiego death metalu – zespołu Vader

23 II (śr) 2022
Szczecin @ Kosmos, ul. Wojska Polskiego 8
90 PLN – przedsprzedaż, 100 PLN – w dniu koncertu

Bilety:
https://knockoutmusicstore.pl
https://ticketos.pl
https://ebilet.pl

Jako supporty zespołu do składu trasy dołączą: warszawscy stoner-doom’owcy z Dopelord i sosnowiecki thrashowo-punkowy Mentor!


Uwaga! ! Kupując bilet od osób umieszczających oferty na nieautoryzowanych stronach (Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX czy Facebook), ryzykujesz nabycie fałszywej wejściówki, która uniemożliwia wejście na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży, tj. knockoutmusicstore.pl, ticketos.pl oraz ebilet.pl!

Organizatorzy
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprodLeft Hand Sounds
https://lefthandsounds.org/
https://www.facebook.com/lefthandsoundsorg
https://www.instagram.com/lefthandsoundsMassive Music
https://massive-music.pl/
https://www.facebook.com/massivemusicofficial/
https://www.instagram.com/massive_music_official/ 

Od niemal dwóch lat sytuacja na rynku koncertowym jest trudna, a kupno biletu nie zawsze gwarantuje udział w wydarzeniu w pierwotnie zaplanowanym terminie. Pamiętajcie, że każde przełożenie lub odwołanie koncertu w ostatniej chwili nie jest złośliwością ze strony artysty czy organizatora, ale oznacza walkę do samego końca, by dany koncert się odbył. Podobnie jak wy, marzymy o powrocie normalności i regularnych trasach naszych ulubionych artystów, więc bez przerwy ciężko pracujemy nad planami na kolejne miesiące. A jeśli los zmusi nas do odwołania któregoś z ogłoszonych koncertów, nie będziecie czekać na zwrot pieniędzy miesiącami – nasza polityka to zwrot środków na konto w ciągu kilku dni. Dziękujemy za cierpliwość i zaufanie, widzimy się pod sceną!